Ganges rapuje dla "mbU"

Tym razem raper postanowił połączyć premierę nowego albumu z akcją charytatywną. Jest przekonany, że muzyka może zmieniać nasze otoczenie na lepsze. Aby dać temu przykład, swoje nowe wydawnictwo Ganges – EP udostępnia do pobrania za darmo.

W zamian za to słuchacze mogą wesprzeć finansowo naszą tegoroczną akcję wigilijną. Zbiórka odbywa się na portalu zrzutka.pl, gdzie uczestnicy będą mogli na bieżąco śledzić postępy akcji.

Samotność osób starszych to poważny problem. Chcę, żeby akcja charytatywna związana z premierą mojego albumu zwróciła uwagę młodych słuchaczy na seniorów i ich sytuację. Bardzo podoba mi się inicjatywa małych braci Ubogich. Od dłuższego czasu chciałem pomóc w działalności tej organizacji. Premiera albumu to świetna okazja ku temu. Myślę, że moja muzyka będzie dobrym pomostem między entuzjazmem fanów rapu i starszymi osobami, które często potrzebują wsparcia i energii. Szczególnie w okresie Świąt Bożego Narodzenia ta pomoc ma wątkowe znaczenie.- mówi Ganges.
Premiera albumu będzie miała miejsce na stronie www.uvmusic.eu 10 grudnia, ale pomagać można już dzisiaj. Wystarczy kliknąć ten link >>> 
Gangesa znajdziesz na: