Międzynarodowy Dzień Wolontariusza w Warszawie

5.XII obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. Na całym świecie z inicjatywy ONZ świętujemy g od 1985 roku i jego celem jest docenienie pracy wolontariuszy na całym świecie za ich bezinteresowną i bardzo ważną pracę.

Spotkanie Wolontariuszy mbU odbyło się właśnie tego dnia w kawiarni Warsaw Perk w Warszawie, bardzo blisko siedziby Stowarzyszenia. Wolontariusze, zarówno młodsi, jak i starsi, przybyli tłumnie. Wspólnie raczyliśmy się słodkościami i ciepłymi napojami. Podczas części oficjalnej naszego spotkania podziękowaliśmy Wolontariuszom na ich czas, który poświęcają nam i naszym podopiecznym, za ich serce, które wkładają we wszystko, co dla nas i Seniorów robią, za ich niesamowite zaangażowanie w różne projekty, a także ich własne pomysły, które chętnie wspólnie realizujemy. Jako podziękowanie Wolontariusze otrzymali: kalendarze „firmowe”, kartki z dedykowanymi podziękowaniami oraz vouchery do kina – mamy nadzieję, że dzięki nim mile spędzą czas na ciekawym filmie.

Pomimo, że każdy Wolontariusz jest dla nas niezwykle ważny, to dodatkowo wspaniałą bombonierką wyróżniliśmy czworo z nich za ich szczególne, według nas, zasługi dla mbU i jego Podopiecznych.

Wolontariuszom było bardzo miło, że zostali docenieni w taki sposób.

Dziękujemy wszystkim naszym Kochanym Wolontariuszom za ich obecność i wielkie serca!